Hea tuju kuldreeglid + kingitus

 

tuub-hea-tuju-retsept

Vaimse tervise eest hoolitsemine on veel olulisem kui keha hea vorm. Ei pea iga päev hommikust õhtuni õnnetundes rullima ning tundma end puudulikuna, kui vahel oled kurb. Mõõdukas kurbus, tühjusetunne ja rahulolematus on edasiviivad, aga siiski positiivse fooni hoidmine on üks vaimse hügieeni vältimatu komponent. Häid ideid tuju tõstmiseks või hoidmiseks on sadu, aga kes neid kõiki jõuab iga päev taga ajada ja meeles hoida. TUUBi heatujuline meeskond on kokku pannud kompaktse A4-formaadis väljaprinditava nimekirja tujutõstvatest lihtsatest nippidest. Need nipid on korjatud siit-sealt tarkadest raamatutest, arendavatest vestlustest või lihtsalt oma tarkusest välja mõeldud ja läbi proovitud. Nippe võib kasutada suvalises järjekorras täiesti juhuslikult või võtta teinekord kohe üks tujutõstmise päev ja katsetada kõiki. Üks on kindel – et tuju natukene paremaks läheks, pead Sina ise natukene midagi tegema.

Loe edasi “Hea tuju kuldreeglid + kingitus”

Rändame aastasse 1940

Tänases postituses räägime veidi moemaailma ajatust klassikust – pliiatsseelikust. Milline on selle pilkupüüdva rõivaeseme sünnilugu?

1908. aastal sai Edith Bergist esimene naissoost purilennukireisija. Selleks, et naise seelikusaba propellerite või kettide vahele ei satuks, seoti kleidi alumine äär nööriga kinni.

hobble-skirt-2

Loe edasi “Rändame aastasse 1940”

Kohtumine fänniga-Liina Randpere

Liina-Randpere-TUUB-pisifoto

Liina Randpere on treener, telenägu, õhtujuht, noor ema ja imeline naine

Miks Sulle TUUB meeldib?

TUUB on seljas mugav ega kortsu, mis on minu jaoks riiete puhul ülioluline. Lähen näiteks homme pulma juhtima – tõmban TUUBi üles topiks ja alla panen satsiseeliku. Viskan nad mõlemad kotti,  panen vajalikul momendil selga ning näen imeline välja. Ta on universaalne! Tahan, kannan katkiste teksadega, tahan, juhin pulma. Super!

Loe edasi “Kohtumine fänniga-Liina Randpere”

Särtsu sügisesse

Ühe meeleoluka koostöö lugu, mis sai alguse unenäost

Hei, Tiiu siin. Pean tunnistama, et kogu selle aja vältel, mil me Kadriga oma TUUBi-beebit oleme hoidnud ja kasvatanud, on kuidagi keeruline inimestele selgitada, kui mitmekülgne see asjake ikkagi on. No et tõepoolest saadki TUUBiga täitsa erinevaid look’e kombineerida – minna nii seenerallile kui ka punasele vaibale. Ja sinna vahele jääb ju veel kontor, kodu, reisimine, aiatööd jm. TUUB sobib igaks elujuhtumiks!

Loe edasi “Särtsu sügisesse”

Kohtumine fänniga: Luuleline Stiina

Stiina-Prees-TUUB-pisipilt

STIINA (23) Mängude koordinaator, kahe väikese lapse ema, luule- ja TUUBi-lemb

Miks Sulle TUUB meeldib?

Kõige parem asi TUUBi juures on see, et selle võimalused on täpselt nii piiratud, kui piiratud on kandja fantaasiamaailm! Lisaks sellele on TUUB mugav ja mõnus ning lausa kallistab keha. Suvel on see ideaalne ja mugav riideese ning talvel aitab mõnusalt sooja hoida (tean seda väga hästi, sest olen suur külmavares). Ja kotti väikseks reisiks pakkida pole kunagi lihtsam olnud! 💕

Screen Shot 2018-06-06 at 17.49.33
Screen Shot 2018-06-09 at 16.47.38
Screen Shot 2018-06-09 at 16.45.52

Loe edasi “Kohtumine fänniga: Luuleline Stiina”

Kohtumine fänniga: Loovhing Lisete

Pandapiiga-TUUB-pisipilt

PANDAPIIGA aka LISETE (23) Lasteaiaõpetaja, loovhing, suur TUUBi-fänn

Miks Sulle TUUB meeldib?

 TUUB mitte ainult ei meeldi mulle, vaid ma lausa armastan seda! Just sellepärast,et see nõnda funktsionaalne on ja iga ilmaga sobib.

Screen Shot 2018-06-06 at 17.30.50
24174280_1379584088831428_4491490764296292438_n
20507815_1794667187214377_1023953079047904135_o (1)

Loe edasi “Kohtumine fänniga: Loovhing Lisete”

Kohtumine päikeselise Eliniga

Elin Jarvsaar Luts

ELIN JÄRVSAAR (31) Noor ema, ajakirjanik ja pikaaegne TUUBi-fänn

 Miks Sulle TUUB meeldib?

Mulle meeldib TUUB eelkõige seetõttu, et see on Eesti asi ja ma armastan Eesti asja! Teiseks meeldib, sest see on imeilus ja saab kanda mitut moodi. Ei kortsu!!!!!!

Loe edasi “Kohtumine päikeselise Eliniga”

Camino de Santiago ehk miks inimesed vabatahtlikult kõnnivad sadu kilomeetreid. Tiiu räägib miks tema seda tegi

Santiago de Compostela Portugese costal. TUUB merino. Garmont Santiago Low Gtx. 2

Palverännak on spirituaalse tähendusega retk pühasse paika. Moodsal ajal võiks öelda, et rännak iseenda juurde. Selliseid pühapaiku on maailmas mitu, kristlastele on Santiago de Compostela sihtmärgina ehk kõige tuntum. Aga põhjuseid palverännuks võib olla erinevaid, lisaks eneseleidmisele või pühadeuse kinnistamisele võib olla palju pragmaatilisemaid põhjuseid nagu füüsilise vormi ja võhma taastamine, enesega mingi kokkuleppe sõlmimine, mugavustsoonist välja saamine. Ei mina ega mu kaaslane Camino teel ennast ei leidnud, kaalu ei langetanud, pahedest ei loobunud – jalutuskäik oli selleks liiga lühike ning seltskond liiga lõbus.

Mina tegin seda uudishimust ja soovist oma kallimat paremini tundma õppida erinevates olukordades. Liiatigi on jalgsi matk läbi väga eheda kohaliku elu-olu kena alternatiivne reisimise formaat. No ja ei saa üle ega ümber Portugali odavast veinist, maiustustest ja üliheast kohvist, mida sai igas viimaseski küla bistroos.

Loe edasi “Camino de Santiago ehk miks inimesed vabatahtlikult kõnnivad sadu kilomeetreid. Tiiu räägib miks tema seda tegi”

Kohtumine fänniga-Deivia Viira

 

Divia-Viiar-TUUB pisipilt

Deivia Viira

Motofänn, küüntekunstnik ja koolitaja

MIKS SULLE MEELDIB TUUB?

TUUB on mugav ning seda on väga hea kombineerida teiste riietega- kannan seda nii kontsade, plätude kui ketsidega.

Lisaks toob tuub esile naiselikud jooned, on ilus ning samas ka esinduslik. Kindlasti tooksin välja ka selle, et tuub on kompaktne igale poole kaasa võtmiseks ning see ei kortsu. Tänu TUUBile sai kunagi tsikliga ka klubides käidud (kui veel peol käisin ;)) – TUUB varustuse all, riidehoius uudishimulike pilkude saatel varustus pealt, rullisin TUUBi ilusti kleidiks, seljakotist kontsakingad jalga ja pidu võis alata!

Loe edasi “Kohtumine fänniga-Deivia Viira”

Kohtumine fänniga-Helgi

Helgi-TUUB-pisipilt

HELGI (68) Suur reisisell, energiapomm ja mitme TUUBi omanik

Miks Sulle TUUB meeldib?

TUUB meeldib mulle, sest see on originaalne, praktiline ja ihusõbralik. Kõige olulisem on, et tunnen end TUUBis seksikalt, ta toob mu kurvid kenasti esile. Mehed märkavad mind siis ja mulle see meeldib! Lisaks armastan palju seljakotiga reisida ja TUUB aitab koti kerge hoida.

Loe edasi “Kohtumine fänniga-Helgi”